top of page

Гайдучок Ігор Григорович

  • Фото автора: Медична Еліта
    Медична Еліта
  • 23 серп. 2022 р.
  • Читати 4 хв

Оновлено: 7 груд. 2024 р.


Доктор медичних наук, доцент.

Генеральний директор ВПНЗ "Львівський медичний університет", генеральний директор Медичного коледжу «Монада».

Заслужений працівник освіти України, Лауреат премії ім.Ф.Г.Яновського НАН України. Автор наукових та навчально-методичних праць, у тому числі книг.

Народився 27 травня 1966 року в с. Градівка Городоцького району Львівської області.

Випускник Львівського державного медичного інституту (1989).

З 1989 р. - лікар-епідеміолог Шевченківської санепідемстанції м. Львів.

З 1990 р. - головний лікар профілакторію «Водник».

З 1992 р. - генеральний директор Медичного коледжу «Монада».

1999 р. – здобув другу вищу освiту за спеціальністю “правознавство“

З 2004 р. - генеральний директор Львівського медичного інституту. Тепер - ВПНЗ "Львівський медичний університет".

Заслужений тренер України, нагороджений знаками: “За розбудову освіти”, «За наукові досягнення».

Заступник головного редактора науково-практичного журналу “Актуальні проблеми медицини, фармації та біології”, «Вісник Вищої медичної освіти». Засновник благочинного фонду “Галичина”, громадської організації “Асоціація сприяння охороні здоров’я населення”. Президент спортивного клубу “Монада”.

Автор понад 143 наукових та навчально-методичних праць. Автор (співавтор) низки навчальних посібників, серед яких: «Пульмонологія» (2000); «Невідкладні стани» (2001, 2003, 2004); «Тлумачний словник поширених медичних термінів» (2004).


Контакт: м. Львів, вул. В. Поліщука, 76. (067) 670-21-24, lvivmedyk@gmail.com


За роки незалежностi України приватну медичну освiту у Медичному коледжi «Монада», Львівському медичному інститутi (тепер ВПНЗ "Львівський медичний університет") та у медичному училищi , а тепер – коледжi "Медик", здобули понад 30 тисяч фельдшерів, медичних сестер, акушерок, зубних гігієністів, стоматологів, лiкарiв та фармацевтів.

- Приватна медична освіта у Львові має добру традицію та репутацію, -- розповідає генеральний директор Львівського медичного університету Ігор Григорович ГАЙДУЧОК. – Ми першими в незалежній Україні у 1991 році створили приватне медучилище центру "Медик" (https://new.medyk.lviv.ua).

Уже через рік, у 1992 році, ми створили медичний коледж "Монада" (https://monada.lviv.ua). Випускників «Медика» та «Монади» високо цінують на ринку праці в Україні та за кордоном. Серед випускників – відомі лікарі, старші медсестри, акушерки у медичних закладах в усіх регіонах України. Окрім того, наші випускники успішно працюють в Америці, Канаді, Польщі, Ізраїлі, Німеччині, Чехії, Іспанії та інших країнах. Я завжди мріяв про фахову підготовку спеціалістів медичної галузі усіх рівнів.

Так навесні 2004 року з’явився ТзОВ «Львівський медичний інститут» , тепер - ВПНЗ "Львівський медичний університет" (https://medinstytut.lviv.ua), який готує магістрів за трьома спеціальностями: лікувальна справа, фармація і стоматологія та бакалаврiв за напрямком - фізична терапія, ерготерапія. Завдяки укладеним угодам про співпрацю студенти мають змогу проходити навчальну й виробничу практику в закордонних госпіталях та інших медичних установах.

Наукові дослідження та освітню діяльність у Львівському медичному університеті провадять 154 викладачі, 101 (65,6%) мають наукові ступені доктора або кандидата наук. З них - 10 професорів, 14 докторів наук, 87 кандидатів наук.

У коледжі «Монада» - навчається понад 4000 студентів. Серед викладачів - 2 професори, 38 кандидатів наук і доцентів, викладачі вищої категорії. У складі коледжу є 6 філій: у Чернівцях, Луцьку, Первомайську, Хусті, Дрогобичi, Ужгороді та базове відділення у Львові. Навчання студентів проводиться за напрямками: стоматологія ортопедична, фармація (денна і заочна форма навчання), лікувальна справа, сестринська справа, зубний гігієніст.

У коледжі працюють постійно діючі курси: косметології, лікувального масажу, фітофармації, комп'ютерної техніки, іноземної мови (англійської).

З врахуванням потреб ринку праці у навчальні програми коледжу введено основи сімейної нетрадиційної медицини, лікувальний масаж, косметологія, гомеопатія, сучасні методи діагностики. Вивчають сучасні технології у стоматології: металокераміка, високоточне зубопротезне литво, бюгелі, суцільнолиті та металоакрилові протези.

На сьогодні в «Монаді» укомплектовано 12 зуботехнічних лабораторій і 37 стоматологічних кабінетів для навчання майбутніх зубних техніків та зубних гігієністів. Особливої уваги заслуговує фантомний клас – тренувальний зал, в якому практичні навички студентів відточуються в умовах, максимально наближених до реальних.

Спільно з Кафедрою технології ліків і біофармації ЛНМУ розроблена програма та запроваджений курс біофармації.

Для фельдшерів та медичних сестер обладнаний симуляційний кабінет на 70 кв. м., кабінет невідкладної допомоги, пост медичної сестри та кабінети доклінічної практики. Вони укомплектовані найсучаснішими тренажерами, муляжами, симуляторами та іншими технічними засобами навчання, які дають можливість студентам відпрацьовувати практичні навички у максимально реальних умовах.

Для роботи студентів ці кабінети обладнані тренажерами для внутрішньовенних та внутрішньом’язових ін’єкцій, моделі для догляду та обстеження пацієнтів, реанімаційні торси, тощо.

Діє власний спортивний клуб «Монада». Студенти тренуються у спортивних секціях настільного тенісу, туризму, спортивних ігор, важкої атлетики, плавання, футболу.


Медичне училище центру «Медик» – перший приватний навчальний заклад медичного напряму в Україні. Училище «Медик» - ровесник незалежної України. Історія училища розпочалася з 1991 року, коли за погодженням Міністерства охорони здоров'я України (лист від 19.09.1991 р. № 10.0109- 55/44) здійснили перший набір студентів на базі повної загальної середньої освіти за спеціальністю "Сестринська справа" з вечірньою формою навчання. Починаючи з 1992 року, підготовку спеціалістів в училищі «Медик» здійснюють за трьома спеціальностями: "Сестринська справа", "Акушерська справа", "Стоматологія ортопедична». У 1997 р. Міністерство освіти України видало дозвіл на організацію і проведення підготовки молодших спеціалістів на базі БЗСО за акредитованими спеціальностями в об’ємі ліцензованого обсягу. В 1999 році створені філії ТзОВ “Медичне училище “Медик” в м. Дрогобич та м. Ужгород.

В 2020 р. медичне училище «Медик» змінило свою назву на Львівський медичний фаховий коледж «Медик».

Під час навчання у медичному фаховому коледжі «Медик» студенти відповідно до обраної спеціальності додатково вивчають спецкурси “Дитяча та підліткова гінекологія”, «Спортивна медицина та гігієна», “Техніка виготовлення протезів з металокерамічним покриттям”. «Медик» співпрацює з Львівським регіональним навчально-тренувальним центром невідкладної допомоги при Американському міжнародному альянсі охорони здоров'я та з Львівським регіональним навчально-методичним центром реанімації новонароджених. На базі цих навчально-тренувальних центрів студенти проходять практичні заняття. А по завершенні навчання і складання іспитів отримують Міжнародні сертифікати. А також проходять курси загального та лікувального масажу. Це значно розширює спектр можливостей працевлаштування випускників в Україні та за кордоном.

За час дiяльності «Медика» навчання у ньому успішно завершили і працевлаштувалися понад 7 тисяч фахівців. Студенти постійно беруть участь у студентських наукових конференціях, семінарах, міжнародних виставках закладів освіти.

Випускників коледжiв «Медик» та «Монада» на навчання до ВПНЗ "Львівський медичний університет"зараховують на 2-ий курс навчання на основі вступних іспитів.




Commenti


Non puoi più commentare questo post. Contatta il proprietario del sito per avere più informazioni.
  • телеграм
  • Facebook
  • Instagram

©МЕДИЧНА ЕЛІТА УКРАЇНИ

bottom of page